1)

Πρόεδρος ΛΑΕΓ / Θεσσαλονίκη

Executive Chef : Τριανταφυλλόπουλος Γεώργιος

 2)

Αντιπρόεδρος ΛΑΕΓ / Θεσσαλονίκη

Executive Chef  R&D : Δίγκας Στυλιανός

 3)

Γενικός Γραμματέας ΛΑΕΓ / Βόλος

Executive Chef : Θαμνίδης Κυριάκος

 4)

Τάμιας ΛΑΕΓ / Καβάλα

Butcher Chef : Νικόλαος Κεχαγιάς

 5)

Υπεύθυνη Δημοσίων Σχέσεων ΛΑΕΓ / Καβάλα

Chef : Παπανικολάου Χρυσάνθη

 6)

Αναπληρωτής Γραμματέας ΛΑΕΓ / Σέρρες

Chef :  Ντακαρέλα   Μεταξένια

 7)

Υπεύθυνη Νομού Αττικής / Αθήνα

Chef : Αναστασία Δρούζα

 8)

Υπεύθυνος Νομού Σερρών / Σέρρες

Chef : Παντελιδής Χρυσοβαλάντης

 

 9)

Υπεύθυνος Νοτίου Αιγαίου / Λέρος

Butcher Chef : Χατζηγρηγορίου Ιωαννής

 10)

Τακτικό Μέλος / Θεσσαλονίκη

Chef : Μούρτζιος Γεώργιος

 

 11)

Τακτικό Μέλος / Σέρρες

Chef :  Μιχαηλίδου Ειρήνη

 12)

Τακτικό Μέλος / Σέρρες

Chef :  Μιχαηλίδης Γεώργιος

 13)

Τακτικό Μέλος / Καβάλα

Chef : Κατερίνα Παπαδοπούλου

 14)

Junior Μέλος / Αθήνα

Chef :Πέτρος Λιγνός

 15)

Junior Μέλος / Καβάλα

Chef : Αμίαδου Μάρια

 16)

Junior Μέλος / Χαλκιδική

Chef : Ρούμκος Σταύρος

 17)

Δόκιμο Μέλος / Καβάλα Local Chef :Φετφατζίδου Γρηγορία

 18)

Junior Μέλος / Αθήνα

Chef : Καζανάκης Πανάγιωτης

 19)

Junior Μέλος / Καβάλα

Chef : Βιζικίδου Νεκταρία

 20)

Τακτικό Μέλος / Αθήνα

Butcher Chef : Χριστάκης Νικόλαος 

 21)

Τακτικό Μέλος / Αθήνα

Chef : Μιχελής Βασιλης 

 22)

Τακτικό Μέλος / Καβάλα

Chef : Βρατίδης Δημήτριος

 23)

 Τακτικό Μέλος / Καβάλα : Παπανικολάου Μαρία

 24)

 Junior Μέλος / Καβάλα

Chef :  Παπαδοπούλου  Παρθένα

 25)

 Junior Μέλος / Καβάλα

Chef : Τζάρος Δημήτριος

 26)

Δόκιμο Μέλος /Αθήνα

Butcher Chef Γιώργος Λορέντζος

 27)

Junior Μέλος/ Καβάλα

Chef : Μπάρτζος Ξενοφώντας

 28)

Τακτικό Μέλος / Αμερική- Νέα Υόρκη

Chef : Δημητριάδης Σταυρός 

 29)

Δόκιμο Μέλος /Θεσσαλονίκη

Butcher Chef Μπλούκος Δημήτρης 

 30)

Τακτικό Μέλος / Θεσσαλονίκη

Chef : Τζίκας Γεώργιος

 31)

Τακτικό Μέλος / Θεσσαλονίκη

Chef : Σταματίου Μαρία

 32)

Τακτικό Μέλος / Θεσσαλονίκη

Chef : Βασματζή Μαρία

 33)

Δόκιμο Μέλος / Αθήνα

Butcher Chef Σπυρόπουλος Αναστάσιος

 34)

Τακτικό Μέλος / Σάμος

Chef : Κουλουρίδης Γεώργιος

 35)

Junior Μέλος/ Καβάλα

Chef : Τριανταφυλλίδης Παναγιώτης 

 36)

Τακτικό Μέλος / Θεσσαλονίκη

Chef : Ηλία Άννα

 37)

Τακτικό Μέλος / Καβάλα

Chef : Φάνης Κασσούλας

 38)

Επίτιμο Μέλος / Αθήνα

BBQ Chef : Μυρσίνη Λαμπράκη

 39)

Επίτιμο Μέλος / Κέρκυρα

 Chef : Αρμενιάκος Γεώργιος

 40)

Δόκιμο Μέλος / Λαύριο

Butcher Chef : Ζαμπέτρος Μιχαήλ

 41)

Δόκιμο Μέλος /  Μοίρες Ηρακλείου

Butcher Chef : Χουστουλάκης Δημήτριος

 42)

Τακτικό Μέλος / Αθληνα

Chef : Κατρακούλης Λαμπρός

 43)

Τακτικό Μέλος / Καβάλα

Pastry Chef : Κυριακίδης Τριαντάφυλλος

 44)

Τακτικό Μέλος / Καβάλα

Chef : Γεωργουδή Λίτσα

 45)

Τακτικό Μέλος / Καβάλα

Chef : Παπαδόπουλος Πάρης 

 46)

Τακτικό Μέλος / Ρόδος

Chef : Μπέλμπας Θοδωρής

 47)

Δόκιμο Μέλος /  Μοίρες Ηρακλείου

Butcher Chef Ρούσσος Ιωάννης

 48)

Τακτικό Μέλος / Αθήνα

Chef : Τσιμένης Ευάγγελος

 49)

Junior Μέλος/ Αθήνα

Chef : Κωνσταντίνος Τσούχλης

 50)

Junior Μέλος/ Καβάλα

Chef : Κουκουνάρι Νίνα

 51)

Junior Μέλος/ Καβάλα

Chef : Καλαμούκη Ασημίνα

 52)

Δόκιμο Μέλος / Τρίπολη

Chef :  Ντελόπουλος Κυριάκος

 53)

Τακτικό Μέλος / θεσσαλονίκη

Chef : Τρώντσιος Κωσταντίνος

 54)

Junior Μέλος/ Καβάλα

Chef : Ξακουστός Ιωάννης

 55)

Junior Μέλος/ Θεσσαλονίκη

Chef : Θεοδοσόπουλος Στέλιος

 56)

Junior Μέλος/ Θεσσαλονίκη

Chef : Καλεμκερίδης Γιάννης

 57)

Junior Μέλος/ Θεσσαλονίκη

Chef : Καλεμκερίδου Σοφία

 

Τακτικό Μέλος / Αγγλία 58)

Chef : Κιουναράκης Γεώργιος

 

Τακτικό Μέλος / Κρήτη 59)

Chef : Ροβυθάκης Ιωάνης

 

Junior Μέλος/ Θεσσαλονίκη 60)

Chef : Μπόζας Αριστείδης

 

Τακτικό Μέλος / Ξάνθη 61)

Chef : Αθανασίου Αθανάσιος

 

Junior Μέλος/ Σέρρες 62)

Chef :Ξανθόπουλος Αδάμ

 

Junior Μέλος/ Αθήνα 63)

Chef : Μπιολάκης Γεώργιος

 

Τακτικό Μέλος / Αθήνα 64)

Chef : Γεωργιάδης Κωνσταντίνος

 

Τακτικό Μέλος / Βόλος 65)

Chef : Χαλβατζής Στέφανος

 

Τακτικό Μέλος / Αθήνα 66)

Chef : Δράκος Γεώργιος

 

Junior Μέλος/ Σέρρες 67)

Chef : Ευθυμιάδου Μαρία

 

Δόκιμο Μέλος / Αθήνα 68)

Chef : Καραμολέγκος Αντώνιος

 

Τακτικό Μέλος / Ρόδος 69)

Chef : Κατσιδόνη Μαρία

 

Junior Μέλος/ Αθήνα 70)

Chef : θεοδωρόπουλος Χρήστος

 

Junior Μέλος/ Καβάλα 71)

Chef : Κούκος Τάσος

 

Τακτικό Μέλος / Βόλος 72)

Chef : Κρυωνής Γεώργιος

 

Τακτικό Μέλος / Σάμος 73)

Chef : Κουλουρίδης Γεώργιος

 

Junior Μέλος/ Γερμανία 74)

Chef : Μαυροβίτου Ανδρομάχη

 

Junior Μέλος/Καβάλα 75)

Chef : Πετέκης Σταύρος